Wysoka wygrana i brzydki mecz ze strony gości

STRAŻAK LICHEŃ STARY-WARTA EREMITA DOBRÓW 6:0
Krzysztof Siedlecki (9), Paweł Jakubowski (28), Paweł Krygier (45), Krzysztof Siedlecki (48), Paweł Krygier (60), Paweł Krygier (88)

Kolejnym rywalem Strażaka była drużyna z Dobrowa. Strażacy wyszli na to spotkanie bardzo skoncentrowani chcąc podtrzymać dobrą passę meczy u siebie w tej rundzie. Już w 9 min prowadzenie naszej druzynie dał Krzysztof Siedlecki. Kolejne minuty to odważna gra gości, jednak w 28 minucie wynik podwyższa Paweł Jakubowski i prowadziliśmy już 2:0. Dobrów ograniczał się tylko do kontrataków. Goście nie mając pomysłu na grę pokazywali swoją frustrację wieloma brzydkimi faulami. Po jednym z takich zawodnik z Dobrowa dostał żółtą kartkę a chwile później ten sam zawodnik sfaulował naszego zawodnika bez piłki, lecz sędzia główny pan Maciej Jagodziński oszczędził go. Natomiast zareagował trener gości i ściągnął go z boiska jeszcze przed przerwa. Po chwilowo brzydkiej grze na boisku w 44 minucie Paweł Krygier w bardzo ładnej akcji rozegranej przez nasz zespól podwyższa na 3:0. Na drugą połowę nasza drużyna wyszła bardzo zmotywowana chcąc podwyższać wynik i udało się to w 48 minucie, było już 4:0 (drugą swoją bramkę w tym meczu zdobył Krzysztof Siedlecki). Kolejne minuty to bezapelacyjne panowanie naszej drużyny na boisku, co dało efekty w postaci kolejnej bramki w 60 min na 5:0 (Paweł Krygier). Goście podirytowani tą sytuacją faulują naszych zawodników jeszcze ostrzej, wtedy swój mecz zaczął rozgrywać sędzia główny Maciej Jagodziński, po bardzo brutalnym faulu na Konradzie Dutkiewiczu ( zawodnik z Dobrowa naskoczył od tyłu na nogi naszego zawodnika aż do krwi) sędzia pokazuje mu czerwoną kartkę, ale najśmieszniejsze jest to że pan Jagodzinski pokazał kartkę nie temu zawodnikowi co faulował. Po chwilowej rozmowie słownej czerwoną kartkę dostaje Konrad Dutkiewicz. Warto opisać sytuacje, nasz kierownik kieruję słowa w kierunku sędziego głównego że złoży pismo do związku ze skargą na sędziego głównego lecz jego odpowiedz była bardzo szokująca "pisz sobie pan co chcesz, nawet na parę stron i tak mi nic nie zrobicie,, pozostawimy tę odpowiedz bez komentarza. Wracając do meczu, kolejne minuty to już popis naszych zawodników którzy dążyli do zdobycia kolejnych bramek, swoję sytuacje mieli Janiak, Kłos, Łajdecki, Kaźmierczk a fantazja poniosła Krystiana Andrzejczaka który z około 20 metrów strzelał przewrotką:D.Gdy wszyscy myślami już byli w szatni w 88 minucie przepięknym (STADIONY ŚWIATA) strzałem z za połowy boiska popisał się Paweł Krygier, ku wielkiej radości naszych zawodników i kibiców.
Zawodnicy i zarząd Strażaka chcieliby podziękować Piotrowi Maciejewskiemu z OSP Licheń Stary oraz MDP w Licheniu Starym za pomoc w przygotowaniu grila oraz podziękowania dla Kacprzaka Jarosława, Jerzego Adamczewskiego oraz Szymczaka Romana którzy zadbali o ,,obfite nawodnienie naszych zawodników,, Podsumowując, po bardzo ładnym meczu nasza drużyna zdobywa kolejne trzy punkty i pnie się w górę tabeli.OBY TAK DALEJ.

SKŁAD. WOJCIECHOWSKI M. DUTKIEWICZ K.ŁAJDECKI Ł. KAŻMIERCZAK W. WYSOCKI Z. WOLINOWSKI E( 65 ADAMCZYK S).
JANIAK H. JAKUBOWSKI P(70 PAWLAK A).KRYGIER PAWEŁ. ANDRZEJCZAK K. SIEDLECKI K( 60 KŁOS M )rezerwa. GUŻNICZAK M.KRYGIER PRZEMYSŁAW .ADAMCZEWSKI W.