Remis na początek

Po długo wyczekiwanym rozpoczęciu sezonu Konińskiej Klasy Okręgowej 2015/2016 ,w pierwszym meczu rundy wiosennej Strażacy zagrali na wyjeździe z Polonią Golina. Jak na pierwszy mecz obie drużyny stworzyły fajne widowisko które owocowało w wiele akcji podbramkowych ,pierwsi bramke zdobyli w 46 minucie gospodarze za saprawą Adama Kusiołka który oderzył na bramke i jeszcze po rikoszecie zupełnie zaskoczyła naszego bramkarza Marcina Wojciechowskiego.Po tej bramce Strażacy ruszyli do odrabiania strat ,wiele razy "kotłowało" się pod bramką gospodarzy, aż w 64 minucie po rzucie wolnym wykonywanym przez Krystiana Andrzejczaka ,sprytem w polu karnym wykazał się Mariusz Guźniczak i zdobył bramke głowa na( 1:1). Ta bramka podbudowała naszą drużynę wiele dogodnych sytuacji mieli Bartosz Nowak, Krystian Andrzejczak oraz Dawid Kantarowski.Po dobrym meczu Strażacy wywieźli punkt z Goliny.

POLONIA GOLINA- MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY (1:1) Adam Kusiolek(46),--Mariusz Guźniczak(64),

skład. WOJCIECHOWSKI M. PODZIŃSKI B. LIZIK Ł. WOŹNIAK D. KAŹMIERCZAK W. ANDRZEJCZAK K. GUŹNICZAK M. GOLIMOWSKI M( 55 KANTAROWSKI D). KANTAROWSKI M( 83. STASZAK T). JĘDROWSKI A. NOWAK B( 75 DUL M). rezerwa. ŚPIEWAK D. ADAMCZYK S.KWAŚNIEWSKI Ł.