Strażak gotowy na rundę wiosenną!
Klub Strażak Licheń Stary chciałby przedstawić kibicom raport z przygotowań do rundy wiosennej. Z zaplanowanych sparingów udało się rozegrać tylko dwa mecze na normalnym boisku. Pierwszy sparing Strażacy rozegrali na sztucznym boisku w Koninie z ZKS Zagorów (6:6). Drugi sparing też był rozegrany na tym samym boisku z Górnikiem Wierzbinek (11:5). Kolejne trzy sparingi nie doszły do skutku, z Tulisią Tuliszków, Zjednoczonymi Piotrków Kujawski oraz Wartą Kramsk z powodu złych stanów boisk. Natomiast dwa ostatnie rozegraliśmy z: GKS II Sompolno, zakończył się zwycięstwem 5:3 i przegrana z Termami Uniejów 4:2.
Teraz kilka słów o wzmocnieniach...
Przybyli:
Łajdecki Łukasz- LKS ŚLESIN-obrońca
Wolinowski Eryk -LKS ŚLESIN-( wychowanek Strażaka,powrót po dwóch latach występów w Ślesinie)-pomocnik
Krygier Paweł-LKS ŚLESIN-napastnik
Siedlecki Krzysztof- powrót po kontuzji-LKS ŚLESIN-napastnik
Żelichowski Adrian- (wychowanek Strażaka,powrót po dwóch latach występów w Ślesinie)-pomocnik
Wiktor Adamczewski- bramkarz z juniorów
Skład:
WOJCIECHOWSKI MARCIN, WIKTOR ADAMCZEWSKI, ŚWIGODA DAWID -bramkarze
ŁAJDECKI ŁUKASZ, DUTKIEWICZ KONRAD, WYSOCKI ZBIGNIEW, WALDEMAR KAŹMIERCZAK, GOLIMOWSKI MAREK, PODZIŃSKI BŁAŻEJ, WOŻNIAK DARIUSZ-obrońcy
ANDRZEJCZAK KRYSTIAN, JANIAK HUBERT, JAKUBOWSKI PAWEŁ, ADAMCZYK SZYMON, GUŹNICZAK MARIUSZ, KŁOS MARCIN, PAWLAK ADRIAN, ŻELICHOWSKI ADRIAN, WOLINOWSKI ERYK, MAŁECKI TOMASZ, STASZAK TOMASZ-pomocnicy
SIEDLECKI KRZYSZTOF, KRYGIER PAWEŁ- napastnicy
Pod znakiem zapytania stoją występy w naszej drużynie ALBERTA JĘDROWSKIEGO, DAWIDA KANTAROWSKIEGO, WOŻNIAKA DARIUSZA.
Z drużyny juniorów Strażaka zostali włączeni do składu, STRUŻYŃSKI MATEUSZ, ZAWADZKI BARTOSZ, TOMASZEWSKI JAKUB, TOMASZ GUŹNICZAK
Oby wiosna była lepsza niż jesień... Zapraszamy wszystkich kibiców na nasze mecze!