Kolejna przegrana

W Sobotnie popołudnie 28.02.2015 seniorzy STRAŻAKA rozegrali swój drugi sparing ,przeciwnikiem była drużyna Polonusa Kazimierz Biskupi.Pierwszym terminem miała być Niedziela ale na prośbę gospodarzy mecz odbył się w Sobotę,dlatego Strażacy pojechali na mecz bez Krystiana Andrzejczaka, Małeckiego Tomasza, Sztablewskiego Kamila, Lenartowskiego Kamila,Wysockiego Zbigniewa oraz dwóch zawodników testowanych.Nasza drużyna uległa Polonusowi (4:3) ,dla naszej drużyny bramki zdobyliLinartowski Mateusz 47 (k),65 minucie oraz Dawid Kantarowski 55 minuta. Nasza drużuna do przerwy przegrywała juz (3:0) ,po przerwie obraz gry uległ dużej zmianie co zaowocało strzeleniem trzech bramek,na wyrównanie brakło czasu. Warto dodać że w 40 min Dawid Kantarowski nie strzelił rzutu karnego.Nastepny sparing nasza drużyna rozegra z drużyna Orzeł Grzegorzew 8.03.2015,liczymy na lepszy wynik.

Skład. ŚPIEWAK DARIUSZ.DOBRYCHŁOP KAROL(55 ZAWODNIK TESTOWANY I),KWAŚNIEWSKI ŁUKASZ, ZAWODNIK TESTOWANY II, KANTAROWSKI DAWID, BULTROWICZ DOMINIK (46 WOŹNIAK DARIUSZ), DUL ZBIGNIEW,ŁUKASZEWSKI BARTOSZ,DUL MARCIN , KLUGA MATEUSZ, LINARTOWSKI MATEUSZ(75 BULTROWICZ DOMINIK)