Ferie ze Strażakiem.

W sobotnie popołudnie 21.02.2015 na hali sportowej w szkole im Henryka Sucharskiego w Licheniu Starym odbył się turniej zorganizowany przez MLUKS STRAŻAK Licheń Stary ,udział w nim wzjeli uczniowie szkoły jak i zawodnicy najmłodszych grup Strażaka.FC LICHEŃ STRAŻAK,FC SPORTING,CF LAMY,FC LICHEŃ STARS,EA SPORTS,NIE DALI NAM WYGRAĆ.Turniej miał na celu zintegrować młodzież oraz wspólną zabawę.Mecze były rozgrywane systemem każdy z każdym po 10 min.Wszstkiedrużyny dostały pamiątkowe puchary i dyplomy oraz drobne upominki.

Tabela turnieju.

1.FC LICHEŃ STARS-13 ptk.
2.FC LICHEŃ STRAŻAK -12 ptk.
3.FC SPORTING 7 ptk.
4.EA SPORTS 5 ptk
5.CF LAMY 3 ptk.
6.NIE DALI NAM WYGRAĆ 0 ptk.

Na zakończenie turnieju zostały rozegrane jeszcze dwa mecze między wszystkimi uczestnikami turnieju kontra rodzice.
RODZICE-UCZESTNICY TURNIEJU 9:5
Oraz organizatorzy turnieju kontra rodzice.
ORGANIZATORZY-RODZICE 6:0

W turnieju został wybrany najlepszy strzelec.
DOMINIK BRYL-9 BRAMEK

Najlepszy bramkarz.
JAKUB SZTABLEWSKI

Chcielibyśmy podziękować wszystkim którzy pomogli w zorganizowaniu turnieju,sędziom,rodzicom którzy zadbali o posiłki oraz słodkości dla uczestników.Panu Łukaszowi Staszakowi za prowadzenie całego turnieju oraz panu Markowi Migdalskiemu za ofiarowanie pucharów za pierwsze trzy miejsca.Szczególne podziękowania dla pana Janusza Bryla za ufundowanie nagród dla wszystkich zawodników i zawodniczek.Pierwszy turniej pod nazwą :FERIE ZE STRAŻAKIEM cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem,uważamy go za bardzo udanego. ZA ROK KOLEJNA EDYCJA.